Your Cart

Buying Salvia Extract in Turkey / Salvia Extactlari Turkiye Satisları

Body: We all like to catch a buzz sometimes. Not everybody likes to drink or smoke marijuana, so they want a discreet alternative. There are many judgmental people out there, and you want to Live how you want to in the privacy of your own home. This article will teach you ‘ about buying Salvia extract in Turkey if you live in Turkey.

1G 30x Standardized Salvia Extract >>> SHOP NOW
Use Discretion

The legal status is constantly changing in the world regarding buying Salvia. It is a potent hallucinogen that everyone should not use, and someone should do plenty of research before they try this drug. You can have narcotic-like effects and have the same receptors as drugs like Vicodin and Suboxone, and in Turkey. You must be careful buying it. It is not a narcotic but hits the same receptors as a narcotic. It also has the same receptors as a hallucinogen.

Laws Change

In countries like Turkey, the laws constantly change, so you must be careful when ordering them. You want to find a company that ships in discreet packaging, which should cost around $15, And uses TEA. You want a place that ships from—the United States of America, where it will not be as likely to be opened and confiscated. In the USA, in some states, it is entirely legal, and there are no problems with shipping it out of the country. So make sure you know what your country’s customs laws are.

Review Laws Carefully Before Buying Salvia Extract in Turkey

You can most definitely get Salvia shipped to your country of Turkey. Also, research and discover the laws and how much you can have on yourself. Salvia Divinorum is generally a safe drug, but if it is not something you expect, you think you are smoking nicotine and end up with a hint of salvia sage. It can become dangerous because you don’t know what to expect. You want a sober babysitter to ensure you don’t fall out of the chair or do anything harmful to hurt yourself for the few minutes it’s active. Fortunately, it doesn’t last that long, and you should be sober again within a half hour.

MUST SEE THIS:: Accustoming Yourself Into The Psychedelic Realms: Salvia Divinorum will take you there
Lower Doses

You can get many different levels of dosages – 5x 10x 20x 30x 40x 50x and 60x.

For example, from 1 kg of Salvia leaf, we can produce the following:

60x – 16.6 grams  ( the A Salvinorin concentration is very high here at the 60x Salvia)
50x – 20 grams
40x – 25 grams
30x – 33.3 grams
20x – 50 grams
15x – 66.6 grams
10x – 100 grams
Read here for more about Salvinorin Extraction and buying salvia extract in Turkey: https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/salvinorin.extraction.faq76.html.

Always order the lowest dose possible first to know the effects on you. If you enjoy the drug, then you can always order more and try a higher dosage that fits what you’re trying to find. It is not a drug for everyone. If you are nervous about seeing things you don’t usually see daily that are not truly there, then you will want to be informed entirely that you will hallucinate. You do not wish to hallucinate with a friend or take turns. It is much safer to have someone who can watch you around.

Overall

And remember, always keep your salvia extract in a dark and arid place. If you choose to pursue a relationship with this magic plant, please treat it with respect and care. Perhaps if people can use the salvia sage plant safely and responsibly, it will be able to grow and thrive freely into the future. That is a wrap about buying salvia extract in Turkey.

Salvia Extactlari Turkiye Satisları

Özet: Salvianın özelikleri ve ülkenize güvenli bir şekilde nasıl sevk edilır.

Bazen hepimiz sıradışı bir sey yaşamak istiyoruz. Herkes esrar içmekten ya da sigara içmekten hoşlanmaz, bu nedenle ihtiyatlı bir alternatif bulmak istiyorlar. Dışarıda çok sayıda yargılayıcı var, bu nedenle bazı şeyler evinizin içinde yapmalısınız. Eğer Turkiye’deysen  ve Salvia arayışındasın bu makale tam sana göre.

Takdirini kullan

Başta olmak üzere Salvia’yı satın almak söz konusu olduğunda hukuki statünün her zaman dünyada değiştiğini açıkça belirtmek lazım. Salvia çok güçlü bir halüsinojen otu, herkes tarafından kullanılmamalıdır ve kullanmak isteyenler için önceden baya iyice araştırması lazım bunu. Onu kullandıktan sonra uyuşturucu gibi etkilere sahip olabilirsiniz. Vicodin / Suboxone ilaçların etkisi yaratabilir ve bunu satın almak isterseniz Türkiye’de dikkatli olmalısınız. Salvia uyuşturucu değil fakat onun etkisi belirtimiz gibi uyuşturucu gibi etkiler sizi.

Hukuk Değişiklikleri

Turkiye gibi ülkeler, hukuk kanunları her zaman değişir ve onu almadan bir kaç şeyler dikkat almalısınız. Eğer güvenli bir online mağazasının arayışındasınız doğru adrestesiniz. Turkiye teslimi sadece 15 dollar, Ürünlerimiz size ABD California’dan gelmektedir. Salvia bizim ülkede yasal olduğu için rahatça bir şekilde teslim ediyoruz, bunun için sipariş vermeden Turkiye’de hukuk kanunları iyice öğrenin.

Yasaları Dikkatle İnceleyin

www.thebestsalvia.com’dan salviayi Türkiye’ye kesinlikle gönderiliyor, sadece araştırmanızı yapın ve tam kanunları ve sizin üzerinizde ne kadar çok şey olabileceğini öğrenin. Salvia Divinorum genellikle güvenli bir ilaç/ot, ama nikotin içtiğini ve salvia adaçayının bir ipucu ile sonuçlandığını düşündüğün gibi beklediğiniz bir şey değilse. Bazen tehlikeli/tuhaf bir duruma dönüşebilir, çünkü ne olacağını bilmiyordunuz. Salviayi kullanmak istediniz zaman yanınızda kesinlikle biri olmalı, nedeni sorarsanız çok basit… sandalyeden düşmediğinizden veya tehlikeli herhangi bir şey yapmadığınızdan emin olmak için yada aktif olduğu birkaç dakikalığına kendinize zarar vermek için. Neyse ki o kadar uzun süre dayanmaz ve yarım saat içinde tekrar ayık olursunuz.

THE WENDIGO – SPIKEY MONSTER BONG/DAB RIG >>> SHOP NOW

 

Düşük Dollar

Alabileceğiniz birçok farklı dozaj seviyeleri vardır: 5x 10x 20x 30x 40x 50x ve 60x.

Mesela 1KG Salvia Divinorum yapraklarindan şu miktarları üretmekteyiz:

60x – 16.6 gr  (1g 60x = 216mg saf Salvinorin-A/g )

50x – 20 gr (1g 50x = 180mg saf Salvinorin-A/g)

40x – 25 gr (1g 40x = 144mg saf Salvinorin-A/g)

 

30x – 33.3 gr (1g 30x = 108 mg saf Salvinorin-A/g)

25x – 45 gr (1g 25x = 90 mg saf Salvinorin-A/g)

20x – 50 gr (1g 20x = 72 mg saf Salvinorin-A/g)

15x – 66.6 gr (1g 15x = 54 mg saf Salvinorin-A/g)

10x – 100 gr (1g 10x = 36 mg saf Salvinorin-A/g)

5x – 200gr (1g 5x =18 mg saf Salvinorin-A/g)

Daha fazla bilgi için lutfen okuyun: https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/salvinorin.extraction.faq76.html

Başta mümkünse küçük doz/miktar alın çünkü nasıl bir etki olacağına bilmiyorsunuz, fakat daha önce denediysanız daha güçlü ve fazala alabilirsiniz 40x 50x 60x gibi. Salvia Extractları herkes için değil. Normalde göremediğiniz şeyleri görmek ilgili olarak gerginseniz, o zaman kesinlikle hafif extractları alın tavsiyemiz, halusinasiyonlarınız buyuk olur. Kesinlikle yanınızda biri olmalı unutmayın, size iyi bakması lazım.

Sonuç olarak aldınız salvia’yı kapalı kuru ve karanlık bir yerde saklayın. Eğer uzun bir zaman için kullanmak isterseniz ona iyice bakın ve saklayın.

İyi alışverisler…

READ MORE:: What Can Salvia Do In Seeking Closure On Past Memories: How meditating can change mood and lower stress levels

13 comments

 1. 5x salvia almak istiyorum ödeme seceneklerınız neler dir hesabınıza havale yapabiliyormuyuz

 2. Sipariş vermek istiyorum

 3. Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünler ülkemizde yasal olarak kabul görmeyen ürünler olup sipariş verecek bir kullanıcı olarak ürün gönderimini nasıl sağladıgınızı merak etmekteyim.

  1. Ürün ülkemizde yasaldır. Madde ile ilgili herhangi bir yasa yoktur yani bu Salvia’yı yasal kılar.

 4. Merhabalar türkiye de yasıyorum sipariş vermek istiyorum ödeme koşulları nasıl? Kac günde elimize ulasır hangi kargo getiriyor kendi adımıza sipariş verebilirmiyiz? Hukuki acıdan?

 5. Daha önce gönderdiniz mi? Türkiye’ye bir problem oldu mu?

 6. Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı ?

 7. Evet arkadaşlar, ödeme bilgisi sipariş için [email protected] adresine mail atın. Bekliyorum ⏳

 8. Siparişi nerden veriyoruz

 9. Siparis vermek istiyorum

 10. Siparis vermek istiyorum

 11. Bende sipariş vermek istiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.